+380671142014
МЕРЕЖА ГОТЕЛІВ RU UA EN

Глемпінг

Готовий проект готельного бізнесу для збільшення номерного фонду

Екологічність і рентабельність — головні принципи проекту.

Пропонуємо стати інвестором табору, де природа зустрічається з сучасністю. Де можна побачити мальовничі місця, не нехтуючи своїм комфортом. Він для тих, хто шукає нові види подорожей, розширення горизонтів і глибшу >взаємодію з навколишнім світом.

Наявність ванної, туалету, спальні та кухні — забезпечує комфорт гостям. На території пропонується барбекю, гамаки і гойдалки, мангал, парковка, тераса і шезлонги.

Основна цільова аудиторія — це сім'ї з дітьми і ті, хто цінує економічний відпочинок. А також табір можна здавати табір в оренду під церемонії весіль, фуршетів та інших заходів.

Номерний фонд для кожного глепінга розраховується індивідуально. Залежно від особливостей ландшафту, розташування дерев, обраних інвестором спектра умов розміщення.

Є бажання розширити номерний фонд або поставити житло в заборонених для будівництва місцях — рішення глемпінг-табір. Це відмінна можливість заробляти на внутрішньому туризмі.

Сафарі-тент — це модульний будиночок для кемпінгів і баз відпочинку. Моделі — ЮГ і койотів, в різних розмірах і конфігураціях. Кожна з моделей має складові:

  • модульний каркас (дерев'яний оциліндрований брус, конектори, комплектуючі)
  • палатка (намет, тент покрівлі, комплектуючі)

Проект разроблений компанією FANTALIS

Зв'яжіться з нами!