Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

Mandra Hills

франшиза

Mandra Hills – це еко глемпінг на висоті 900 метрів в серці Закарпаття, розташований на схилах гори посеред незайманих лісів і полонин в селі Річка Міжгірського району. 

Вартість будівництва одного глемпу, $ від 8 000 - 25 000
Середня завантаженість, % (OOC) 46
Середній тариф, $ (ADR) 74
Запланована рентабельність інвестицій у проєкт, % 47
 

Mandra Hills – це 5 еко-куполів з неперевершеним видом на гірські краєвиди Карпат, обладнані всім необхідним для комфортного перебування в будь-яку пору року. Кожен купол оформлений в унікальному стилі, враховуючи загальну концепцію – найкрасивіші вершини світу. Тож ми маємо – Еверест, Кіліманджаро, Монблан, Фуджі та Говерлу. 

Всі вони мають просторі тераси з меблями для сніданків простонеба, обладнану усім необхідним кухню, двоспальне ліжко, додаткове спальне місце, розраховане на 2х осіб на другому поверсі, душ і вбиральню. Декілька куполів також мають власну ванну з видом на гори.

 

Глемпінги рівня upper midsclale приваблюють гостей з усього світу, які цінують єднання з природою та екзотикою. Всі гемпінги обладнані як готельні номери, які розташовуються в геокуполах або наметах утеплених в мальовничих місцях, де ніколи не буде готелів.

Подарували українцям відпочинок як у американському кіно: наш новий проект жодного дня не був без замовлень

Наприкінці літа ми стали інвестором мережі глемпінгів Glamping_mandra. Як і передбачалося, він став...

Читати повністю