Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

Готельний консалтинг
by Ribas

Консалтинг готельного бізнесу надасть ефективні інструменти для підвищення прибутковості вашого проєкту на всіх стадіях його розвитку: від ідеї до моменту запуску та його подальшої роботи.

Залишити заявку

Розробка
інвестиційного проєкту в сфері HoReCa

HoReCa consulting дозволяє інвесторам сформувати чітке уявлення про свої бізнес-плани, знизити ризики та забезпечити фінансову прозорість. Завдяки багаторічному досвіду та комплексному підходу ми надамо вам працюючу бізнес-модель для вигідного інвестування у готельну нерухомість:

Аудит роботи
об'єкта HoReCa

Аудит працюючих готелів дозволяє виявити помилки, допущені в їх експлуатації та управлінні. Ми складемо чіткий план щодо внесення змін, що дозволяє покращити фінансові показники та знизити видаткову частину, не припиняючи роботу об'єкта.

 • SWOT-аналіз готелю
 • Аудит архітектурно-планувальних рішень
 • Вивчення цільової аудиторії
 • Оцінка маркетингової стратегії
 • Оцінка об'єкт концепції
 • Аналіз інфраструктури комплексу
 • Аудит персоналу

Віддалений контроль
готелю

Проводимо глибокий аналіз готелю від оцінки роботи персоналу до статистики відвідувань сайту та надаємо експертні рекомендації, які дозволять більш ефективно керувати об'єктом та збільшити його прибутковість.

 • Поліпшення операційної ефективності
 • Оцінка гостьового досвіду: таємний гість у готелі збирає інформацію про якість обслуговування та ефективність роботи служби бронювання
 • Аналіз сайту готелю: оцінюємо якість контенту та зручність користування, ранжування у пошукових системах. Даємо рекомендації щодо підвищення конверсії
 • Оптимізація бізнес-процесів у готелі: підвищення продуктивності, зниження витрат і підвищення конкурентоспроможності

Історії клієнтів
by Ribas

Поширені
питання

Як покращити керування готелем?

HoReCa консалтинг має на увазі не тільки пошук слабких місць у роботі готелю, але їх усунення. Багато завдань допоможе вирішити автоматизація - впровадження систем автоматизації керування готелем, системи управління енергоресурсами, аналітики даних та регулярного навчання персоналу.

Як керувати змінами в готелі, пов'язаними з впровадженням нових стратегій, систем та процесів?

Управління змінами потребує ретельного планування, ефективної комунікації, залучення персоналу та постійного моніторингу. З акуратним та структурованим підходом ви зможете успішно впровадити нові стратегії, системи та процеси у своєму готелі та досягти поставлених цілей.

Як оптимізувати операційні процеси у готелі?

Оптимізація готелю вимагає систематичного підходу та врахування багатьох аспектів діяльності. Ми рекомендуємо розпочати з використання сучасних технологій для автоматизації більшості процесів. Це може бути система управління готелем, система бронювання, система контролю доступу та багато інших інструментів, здатних не тільки спростити виконання поточних завдань, але й запобігти появі помилок.

За рахунок чого готель зможе досягти збільшення фінансових показників?

На зростання прибутку впливає безліч факторів і у кожного готелю вони можуть відрізнятися кардинально. Найчастіше досягти поліпшення фінансових показників дозволяє використання нових каналів продажу, утримання клієнтів, детальний аналіз поточних витрат, постійна аналітика ефективності діяльності всіх відділів.

Напишіть
нам

Маєте питання?
Дар'я

Ваша менеджерка

Пишіть нам
або на [email protected]
та дзвоніть +38 (097) 842 08 34