Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

Lisnova

інвестиційний проєкт

Lisnova – це дивовижне місце посеред Карпат, куди можна втекти від міської метушні, а також лісом поряд, де ви можете поринути у спокій. Проєкт будується в 2 черги і складається з комфортабельних котеджів з ремонтом, технікою, озелененням та ландшафтним дизайном.

Адреса Україна, Івано-Франківська обл., c. Поляниця, вул. Карпатська
Дата відкриття III та IV квартал 2024 (І та ІІ черга відповідно)
Етапи співробітництва супровід на всіх етапах проєктування та реалізації, запуск готеля, операційне та стратегічне керування
Загальна площа 939 м2 (І черга); 8658,16 м2 (ІІ черга)
Інфраструктура рецепція, кафе, сауна, кімната для зберігання лижного спорядження (І черга);
власне SPA та басейн, ресторан та відкриті майданчики, наземний паркінг, прогулянкові ділянки посеред хвойного лісу (ІІ черга)
Середньорічна завантаженість, % (ООС) 55
Середній тариф, $ (ADR) 196
Прогнозована капіталізація, % 30
Чистий річний прибуток до 13-13,4% річних
Графік виплати відсотків щоквартально
Девелопер Євро Grand Буд

Перша черга проєкту Ribas Villas включає 10 окремих 2-поверхових котеджів, з ремонтом і повною комплектацією (комфортні меблі та уся необхідна техніка), а також виходом на власну терасу. Загальна площа котеджу 94 м2
Також у комплексі доступне приміщення для зберігання спорядження для зимових видів спорту.

Друга черга складається з комфортабельних котеджів загальною площею 43 та 58 м2. На території власне SPA та басейн, ресторан та відкриті майданчики, наземний паркінг, прогулянкові ділянки посеред хвойного лісу.

Містечко розташоване посеред зелених зон. Вдень ви зможете насолодитися краєвидами Карпатських гір, а ввечері провести час біля каміну у колі близьких.