Книга «Більше ніж сервіс»
SOLD OUT
UA RU EN

Melis

інвестиційний проєкт

Готель, який сплітається з лісом. Складається з двох черг, обʼєднаних між собою єдиним простором першого поверху та цокольним обслуговуючим поверхом. Загальний номерний фонд комплексу складає близько 300 номерів. 

Melis — це продовження лісу. Його сон. Начебто все як в житті, але трошки інакше. З нами ліс набуває персональності, гості взаємодіють з ним через готель і навколішні території. І саме там творяться нові історії, виражені у інсталяціях, арт-об’єктах і інших імерсивних особливостях.

Адреса Івано-Франківська область, Яремчанська міська рада, м. Яремче, с. Яблуниця
Дата відкриття 4 квартал  2026 року
Етапи співробітництва супровід на всіх етапах проєктування та реалізації, запуск готелю, операційне та стратегічне керування
Загальна площа 8658,16 м2
Інфраструктура рецепція, зона відпочинку, лобі-бар, камінна кімната, 2 видових ресторани, СПА-комплекс (сауни, чани, масажні кімнати), арт-простір, руфтоп із баром, зони для йоги, руфтоп-кінотеатр, відкритий басейн, дитячі зони всередині та на вулиці, конференц-зал на 50 гостей, інфініті-басейн з видом нна ліс, коворкінг, спортивна заа, гостьовий паркінг, лижна кімната та винайм обладнання
Прогнозована капіталізація, % від 30
Дохідність до 16% річних
Середній річний прибуток $11000
Графік виплати відсотків щоквартально
Девелопер NUMO DEVELOPMENT

Melis — екологічний готель, який поважає природу та людину. Тому тут є еко-освіта для дітей, використовуються натуральні матеріали, новітні еко-технології та озеленення всередині.  Всі матеріали в готелі створюють приємний тактильний досвід: ковдри, дивани, крісла.

Це сімейний готель. І тут всі знайдуть формат відпочинку для себе: всією родиною,
або вдвох, поки маленькі зайняти лісовими справами. Атмосфера всередині, подушка та навіть матрас — все створено та підібрано таким чином, наче сам номер стає настільки комфортним, що перетворюються на частину СПА-комплексу.

Доступність. Комплекс межує з природним Карпатським біосферним заповідником. Поблизу, через дорогу, є річка Прутинець. В пішохідній доступності розташований початок маршруту на гору Хомʼяк. До першого підйомника – 15 хвилин автівкою.

Не просто у лісі. Ми — частина лісу. Як “будиночок на дереві”, тільки в ньому можуть гратися одночасно сотні людей і для кожного знайдеться улюблене місце.
 

Категорії номерного фонду: 

  • Стандарт - Площа 23-25 м2. Затишна лоджія – місце для відпочинку, яке можна перетворити на комфортну робочу зону.
  • Стандарт з патіо - Площа: 29-31 м2. Патіо – великий відкритий простір на подвір’ї, який можна використовувати для відпочинку, зустрічей з друзями та інших розваг.
  • Напівлюкс - Площа: 40-46 м2. Комфортна кухня, на якій можна створювати кулінарні шедеври для романтичних вечорів або вечірок з друзями.
  • Напівлюкс кутовий з ванною - Площа: 40-46 м2. Все необхідне лля відчуття затишку та релаксу: кухня, простора лоджія з ванною, з якої відкривається дивовижний вид на ліс.