Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

WOL.Green Polyana

інвестиційний проєкт

WOL.Green Polyana – це черговий проєкт мережі апарт-готелів WOL by Ribas, яка вперше була реалізована в Одесі та стала дуже популярною та затребуваною серед гостей. Апарт-готель розташований у с. Поляна Закарпатської області, і включає 78 апартаментів різних категорій.

Адреса Україна, Закарпатська обл., Свалявський р., с. Поляна, вулиця Курортна, 25
Дата відкриття IV квартал 2024 року
Етапи співробітництва супровід на всіх етапах проєктування та реалізації, запуск готеля, операційне та стратегічне управління
Загальна площа 1 164.3 м2
Інфраструктура зона рецепції та лобі, ресторан, коворкінг, спортзал, дитяча кімната, SPA-комплекс з басейном та лазнями, зона руф-топу, тераса над SPA, дитячі майданчики, зони відпочинку, гриль-зони/барбекю, зони для йоги та сонячних ван, громадський простір, гостьова та основна парковки, зарядки для електроавтомобілей
Середньорічна завантаженість, % (ООС) 60
Середній тариф, $ (ADR) на стадії розрахунку
Прогнозована капіталізація, % Від 30
Чистий річний прибуток до 14% річних
Графік виплати відсотків щоквартально
Девелопер Arena Bud

WOL.GREEN Polyana – готель, спланований до дрібниць. Кожна деталь тут покликана створити винятковий комфорт і сервіс для гостей.

Тут ви можете розслабитися у SPA, поплавати в басейні, а також зайнятися спортом на природі чи у фітнес-клубі. Крім того, готель займається організацією хайкінгу та туризму, дає в оренду спорядження для зимових видів спорту. Спеціально для тих, кому потрібно попрацювати, у WOL.GREEN Polyana облаштовано коворкінг.

Категорії апартаментів, що пропонуються у WOL.Green Polyana:

  • SMART-апартаменти площею 25-26 м2
  • 1-кімнатні площею 30-35м2
  • Напівлюкс (3 кімнати, 2 санвузли) площею 50-60 м2
  • Люкс (3 кімнати, 2 санвузли) площею 95 м2

Дана локація знаходиться у вузькій долині, захищеній з усіх сторін горами та лісами. Мінеральні води та унікальна природа завжди створювали надійний туристичний потік та перетворили Поляну в курорт.

  • місто Свалява – 10 км
  • місто Ужгород – 65 км
  • прикордонний пункт з Угорщиною Берегово – 60 км
  • прикордонний пункт з Словаччиною Ужгород – 70 км прикордонний пункт з Румунією Дяково – 100 км