Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

AHNI

інвестиційний проєкт

Готельний комплекс в серці Карпат, розроблений з проєктною групою Archimatika. На 7 поверхах будiвлi розташованi 143 апартаменти різних площ та категорій.

Адреса Україна, Івано-Франківська обл., c. Поляниця
Дата відкриття 2 квартал 2027 року
Етапи співробітництва розробка концепції та бізнес моделі, супровід будівництва, посилення продажів, керування, операційне та стратегічне керування
Загальна площа 11306 м2
Інфраструктура територія з вуличним басейном, СПА, масажні кімнати, приміщення для медитацій, зона вогню, дитяча кімната, ресторан та зоною для спостереження за зірками
Середньорічна завантаженість, % (ООС) 58
Середній тариф, $ (ADR) 155
Прогнозована капіталізація, % 30
Графік виплати відсотків щоквартально
Девелопер ARHA GROUP

Про бренд

Ахні — побратим Богині родючості та сімейного вогнища. Але загадковий та магічний. Як у Дня є Ніч. Як у Сонця є Місяць. Як у АМА є Ахні. АМА надає життя новому. Приводить в цей світ магічну душу. Загадкове місце, яке вабить. Те, що неможливо уявити. Можна тільки відчути.

AHNI MOON RESORT — місце для тих, хто розуміє свою цінність. Це своєрідна спільнота "інших". Тут почувають себе переможно. Тут створюється відчуття, що людина є частиною не схожого ні на що середовища, успішних людей, які вірять у щось більше, ніж гроші.

Що означає

Ахні з санскриту означає «Вогонь». Бог вогню в індуїзмі. Він однаково є вогнем сонця, блискавки, і домашнього, і жертовного вогнища. Вогонь — це досконалість, це істина, це саме життя. Вогонь є символом загадкового, магічного, ритуального, потойбічного. Вогонь — це магія, яка доступна кожному.

AHNI MOON RESORT — це сакральне місце. Це загадка і портал у пошуках прихованого знання. Таємниче місце, де люди відчувають себе інакше. Місце, де невідома енергія лине у повітрі. Де осягнути всесвіт можна через досвід ритуалу. Магічне таїнство поза межами свідомого.