Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

Страхолісся

Заміський бутік-готель, категорії 4*, що знаходиться у лісі, поряд з Дніпром. На невеликій території розташовані окремі будиночки, в яких можна відчути безпеку та усамітнення. Номерний фонд: 32 номери, 10 котеджів.

Адреса с. Страхолісся, Київська область
Етапи співробітництва розробка концепції
Загальна площа 4100 м2
Інфраструктура ресторан з терасою, лобі-бар, басейн з підігрівом, SPA, місце для пікніків та мангалу, дитяча кімната та майданчик, паркінг, тренажерний зал
Середньорічна завантаженість, % (ООС) 58
Середній тариф, $ (ADR) 90
Запланована рентабельність інвестицій у проєкт, % 12
 

Це новий заміський клуб-готель, де архітектура говорить про те, що ми максимально наближені до природи. Дерево передаватиме тепло, великі вікна - простір та повітря. Тут гість зможе відпочити в тихому місці, і одночасно бути в центрі активностей (оренда квадроциклів, риболовля, екскурсії в сафарі парк, сироварня та багато іншого).

Категорії номерів:

  • Стандарт - 34 м2 - 23 шт
  • Покращений Стандарт - 40 м- 9 шт
  • Котедж - 61 м2 - 10 шт

На невеликій території є окремі котеджі, також басейн з підігрівом, що подарує цілорічне купання, СПА-комплекс з різними видами лазень та процедури для здоров'я та краси. 

Пішохідні доріжки територією, а також островом, який розташований поруч, катання на квадроциклах у лісі, неподалік готелю - все це для відновлення сил та отримання позитивних емоцій.