Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

Montana Beach Club by Ribas

Висококонкурентний готель у преміум-сегменті на березі моря.

Інфраструктура басейн з шезлонгами й парасольками, бар, літня тераса, майданчик та ігрова кімната, ресторан на даху, парковка
Етапи створення концепції, проєктування
Форма співробітництва запуск проєкту, керування
Запланована рентабельність інвестицій у проєкт 10,4%

Фасад будівлі розділений на три зони. Отож якщо наш гість поселиться у центральній частині — вікна його номеру будуть звернені до моря. Якщо він відпочиватиме у правій частині, матиме змогу споглядати басейн та внутрішний двір. Ліва частина фасаду виходить вікнами на сусідні готелі. 

Наприклад, архітектори подумали про відпочивальників, які приїздять на літні курорти великими сім'ями і беруть з собою малечу. Для них на кожному поверсі передбачили місця для зберігання дитячих колясок.

Також на кожен поверх виведено мініатюрний фонтан з артезіанською водою. У номерах встановлено вишукані французькі балкони.

У дворі готелю розташовано сучасний дитячий майданчик. А ввечері гість може насолодитися музичними шедеврами п’ятдесятих років і потанцювати на стилізованому танцполі, дизайн якого витриманий у дусі того часу: дерев’яна підлога, гірлянди з лампочок, музичні ретро-шедеври. 
Ресторанів у готелі цілих два — на першому поверсі й на даху. Перший — з класичною європейською кухнею. А ресторан, розміщений на даху, пропонуватиме гостю більш легке меню: салати, гриль, коктейлі.