Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

Ribas Duke Boutique Hotel

мережа готелів Ribas Hotels

Класичний бутік-готель рівня upper upscale у самому серці міста Одеса навпроти Театру опери та балету. Світлі та просторі номери оснащені італійськими меблями натуральних відтінків.

Адреса Україна, м. Одеса, пров. Чайковського 10
Дата відкриття 06.06.2014
Етапи співробітництва управління
Загальна площа 2 531 м2
Інфраструктура ресторан, конференц-комплекс, SPA-зона, парковка
Середньорічна завантаженість, % (ООС) 68
Середній тариф, $ (ADR) 62
Запланована рентабельність інвестицій у проєкт, % 9

П'ятизірковий готель знаходиться у самому серці міста Одеса біля Театру Опери та балету, і всього в декількох хвилинах ходьби від Приморського бульвару і Міської Ради. У різних напрямках від готелю, але в однаковій близькості від нього, знаходяться відома вулиця Дерибасівська, пам'ятник Дюку і Потьомкінські сходи.

Будівлю готелю Ribas Duke було побудовано в 1905 році за проєктом архітектора Л.М. Чернігова для домовласника Бекеля. Фасад будівлі виконаний у стилі модерн. По центральній осі споруди, над віконними отворами третього поверху глядачу представлено захоплююче ліпне барельєфне сюжетне зображення. Будівля є об'єктом культурної спадщини.

Провулок Чайковського, де розташований готель, раніше звався Театральним. І зовсім недаремно. Адже в цьому затишному провулку розміщувався свого часу Театр юного глядача (будинок №12), ще раніше Театр-вар'єте і досі за адресою пров. Чайковського, 1 розташовано Одеський театр Опери та балету.

У цьому легендарному провулку, під час свого перебування в Одесі, мешкали видатні особистості свого часу, такі як К.Д. Ушинский, композитор Н. Лисенко, письменники Ю.К. Олеша і А.П. Чехов, і звичайно, сам Петро Чайковський.