Ribas Hotels Group разом з Gradus зробили аналітичний звіт «Опитування українців щодо відпочинку в Україні», щодо вивчення загального ставлення українців до відпочинку в умовах війни. Попередні припущення вказували на те, що значна частина населення позитивно ставиться до ідеї відпочинку, і розглядає його як можливість переключитися від постійного стресу.
 

Варто зауважити, що більшість респондентів мають позитивне ставлення до відпочинку під час воєнного стану: 78% мають позитивне ставлення відпочинку в Україні поза межами дому; 56% мають позитивне ставлення до відпочинку за кордоном.

Згідно з дослідженням, 77% респондентів мали відпустку за останні 3 роки. 88% – не відмовляються від розгляду мати відпустку, якби була така можливість. Серед тих, хто мав відпустку за останні 3 роки: 49% відпочивали тільки в Україні, 46% – як в Україні, так і за кордоном.

Читайте повну версію дослідження:

Авторизуйтесь у чат-боті за цим посиланням та отримайте інші корисні матеріали: маркетингові дослідження, мануали та новини зі світу прибуткової готельної нерухомості.