Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

Mostysky

Великий заміський комплекс, що знаходиться між холмів, поруч з мальовничими озером та лісом. Тут можна приїхати на відпочинок усією сім’єю і спробувати той формат, який більше до вподоби: номер у готелі, або окремий будинок.

Адреса cмт. Мостиська, Львівська область
Етапи співробітництва розробка концепції комплексу, візуалізація номерного фонду
Інфраструктура котеджі, паркінг, глемпінги, будинки у лісі, басейни, ресторан (два поверхи), спа, спортивна зона, дитячий майданчик, зона для йоги, весільна зона, зона руф-тоу, лаунж-бар
 

Під час розробки концепції біло прийнято рішення вийти за межі ділянки проєктування з метою створення великого та цікавого кільцевого прогулянкового маршруту. Головна ідея - надихнути гостей на взаємодію з територією комплексу. Саме тому в комплексі не передбачено пересування на власному автомобілі. Основний транспорт - це електричні гольфкари, велосипеди, електричні самокати тощо.

Вся ділянка умовно розділена на “гучну” та “тиху” зони. Гучність - це сучасні та стильні відкриті басейни з баром та вечірками, це готель з вишуканими ресторанами та атмосферним руфтопом. Тиша - це ліс, озеро, холми та заховані серед дерев публічні простори.

Десь це оглядовий майданчик на верхівці холма, десь - вогнище, а десь тераса для йоги серед дерев.

Окремо від концепції теорії комплексу, було розроблено новий дизайн для вже майже реалізованих номерів, що було непростою задачею, адже вся інженерія та електрика вже були реалізовані на будівництві. 

У комплексі передбачається:

  • номери в готелі з зоною сніданків, зоною СПА, лобі та тренажерною залою;
  • окремі котеджі, площею 60-70 м2, на 4-6 людей, з терасою та зоною барбекю;
  • будиночки на дереві;
  • глемпінги "на задньому дворі".