Ribas Hotels Group стала першою готельною мережею в Україні, яка запровадила технологію передачі даних через штриховий код застосунку Дія до системи готелю Servio HMS. Об’єкти мережі, де вона буде використовуватися: Wall Street by Ribas, Ribas Karpaty, Bortoli by Ribas, Hotel BossFor by Ribas, Play Hotel by Ribas. Це ще одна сходинка інформаційного прориву.

Раніше на процес реєстрації гості витрачали більше часу. Адміністратор або просив документи для заповнення даних, або сканував їх. Зараз же цей процес буде оптимізований і займатиме не більше хвилини. Так, у готелях мережі Ribas Hotels Group встановлені сканери, за допомогою яких адміністратори зчитують штрихкод документа в Дії для реєстрації. Гостю потрібно лише підтвердити запит у застосунку на передачу копії цифрового документа. Цифрові копії документів передаються до інформаційної системи готелю Servio HMS. 

У процесі передачі отримувачу даних надаватиметься цифрова копія електронного документа у форматі PDF (підписана КЕПом Дії та з накладенням позначки дати, часу та назви отримувача даних), а також метадані у форматі JSON із відповідними полями з документа.

Документи в застосунку Дія – це цифрові аналоги паперових; вони мають таку ж юридичну силу. Відповідно копії цифрових документів – це підписані та зашифровані файли у форматі PDF із даними користувача, які формуються з інформації з державних реєстрів та надсилаються через застосунок Дія. Окрім PDF-файлів, передаються також метадані у форматі JSON із відповідними полями з документа.

Впровадження цифрових технологій у роботу готелю – ще один крок до поліпшення рівня сервісу в країні. Ribas Hotels Group задає тренд на ринку.

«Це дуже зручно. Я вважаю, що це великий прорив для сервісу та загалом для України», – прокоментував Артур Лупашко, засновник мережі готелів Ribas Hotels Group.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний, непомітний, людяний. На порталі можна отримати онлайн більше 50 державних послуг.

Дія 2.0— оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого українці мають змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів. Серед них — ID-картка та закордонний біометричний паспорт паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО).

Видео по ссылке на https://www.youtube.com/watch?v=8GFfIZE_G2U