Меблі в готелі є важливим атрибутом стилю і функціональності. Їх треба вибирати, зважаючи на деякі важливі моменти. Один з них - зонування.

Отже, в готелі наявні наступні зони:

Для меблів, що знаходяться в різних зонах, вимоги також відрізняються.

Проте головними залишаються такі категорії, як:

Меблювання стандартного готельного номеру складається з:

Залежно від зірковості готелю й статусності номеру в ньому також можуть знаходитись:

Для меблювання зон, які відведені для персоналу, як правило, закуповують більш скромні моделі стільців, диванів, столів, шаф або тумб. Вони мають легко піддаватися чищенню і бути функціональними.

Розглянемо детальніше меблі для житлових та робочих зон.

Фахівці нашої компанії створили чек-лист щодо вибору сучасних та функціональних меблів для готелю.

ЧЕК-ЛИСТ З ВИБОРУ МЕБЛІВ ДЛЯ ГОТЕЛЮ

Матеріали, з яких виготовлені або якими пофарбовані меблі: наповнювачі, оббивка, каркас - часто спричиняють алергічні реакції у гостей. Тому треба надавати перевагу матеріалам оббивки, які містять шенилл, гобелен, бавовну. Слід уважно вивчити склади фарб, розчинів та інших матеріалів, які були використані при виготовленні меблів для вашого готелю. Обов’язково вимагайте від виробника або його представника сертифікат екологічної безпеки матеріалів, з яких виготовлені ті або інші предмети меблів.

Кріплення, ніжки, підлокітники, спинки, ізніжжя меблів мають бути потовщені та розраховані на гостей різної вагової категорії. Це також слід врахувати при виборі меблів для об’єкту гостинності.

Це те, що вигідно виділить інтер’єр номеру серед інших. Меблі неправильної форм зараз є модними. Але не це їхня головна перевага. Справа в тому, що стільці з різних зон різної висоти, незвичайна форма столу або крісла, контрастний колір полиць - допомагають ефективніше використовувати простір приміщення. Тому рекомендуємо звернути увагу на сучасні моделі. Часом подовжений диван-софа буде виглядати краще у двокімнатному номері з невеликою площею, ніж два масивні крісла.

Вже замало бути стандартним диваном, щоб відповідати очікуванням гостей. Сучасний інтер’єр номерів диктує нові віяння. Наприклад, диван, який допомагає зонувати спальне місце і зону відпочинку в приміщенні. Або крісло, яке шляхом нескладних маніпуляцій перетворюється на тумбу або стіл.

Як вибрати меблі для готелю? Замовити під інтер’єр номерів або купити готові. Наші фахівці вважають, що тут важливо знайти золоту середину.

Наприклад, ліжко є головним меблевим акцентом номеру. Для того, щоб ідеально вписати його у простір номеру, можна замовити її виготовлення.

Операційне управління готелем з Ribas Hotels Group. Детальніше за посиланням.

Підписуйтесь на наш блог, щоб не пропустити актуальні тенденції ринку гостинності!