Дивіться два нових відео «Закриті кордони VS українські готелі. Готельний бізнес в Буковелі. Нова «Стара Правда» і «Менеджмент готельного бізнесу: як знайти хороший персонал і чого насправді хоче гість?» на каналі Ribs Rooms! У цьому випуску Артур Лупашко, засновник мережі готелів Ribas Hotels Group, разом з Андрієм Маренчуком, виконавчим директором керівної компанії Ribas Hotels Group, взяв інтерв'ю у Тараса Тустановського, готельєра і власника готелю «Стара Правда». У першому відео вони говорять про те, як закриті кордони вплинули на українські готелі та туризм, а також про об'єднання «Старої Правди» і особливості готельного бізнесу в Буковелі. У другій частині експерти обговорили менеджмент готельного бізнесу, те, як знайти хороший персонал, чого насправді хоче гість і багато інших цікавих питань.

Частина 1: https://youtu.be/ycS7SyFStXQ

Частина 2: https://www.youtube.com/watch?v=oE9QNE_3w10&t=1615s 

Компанія Ribas Hotels Group існує на ринку вже 6 років. За цей час вона створила 25 успішних об'єктів, і не планує на цьому зупинятися.

У своєму блозі Артур Лупашко ділиться досвідом і знаннями команди, які дадуть Вам змогу краще зрозуміти специфіку готельного бізнесу в Україні та за її межами.

Блог буде корисним:

Підписуйтеся на канал, щоб не пропустити багато цінної, практичної інформації про готельний бізнес: https://youtu.be/IaKqJa8YKFk