Обговорення туристичних проблем регіону стало головною темою на заході, організованому керуючою компанією Ribas Hotels Group і Союзом українських підприємців (СУП).

Цей цикл зустрічей, спрямований на спільну мету обох організацій, яка полягає в об’єднанні бізнесу і влади задля вирішення актуальних проблем регіону в сфері туризму і рекреації. А також — створення платформи, яка здатна перетворити довголітню конкуренцію в продуктивний діалог і співпрацю.

Близько 25 представників туристичної сфери регіону зібралися в конференц-залі Wall Street Hotel. Модератором заходу виступив засновник Advance Management Platform Микола Латушкин. В ході зустрічі з отельерами і представниками топ-менеджменту готельних об’єктів спілкувалися регіональний представник СУП в Одесі Олександр Соколов, генеральний директор Ribas Hotels Group Артур Лупашко, президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга, керуючий партнер в адвокатському бюро «Паляничка і партнери» Віталій Паляничко.

Традиційно на зустрічах, присвячених туристичній тематиці, згадують досвід Львова, як зразок якісного стратегічного ребрендингу міста, що за відносно невеликий проміжок часу став потужним туристичним центром. Провели паралель з одеським регіоном. Позначили основні поточні проблеми і проговорили шляхи вирішення

Предметом обговорення також стала безвізова система, що, як не дивно, дала поштовх для розвитку внутрішнього туризму, оголивши складнощі у сервісній складовій готельного бізнесу. Серед пріоритетних тем також були: будівництво нової злітної смуги, організація концертно виставкових платформ європейского зразка, посилення івент-маркетингу міста та бренду регіону в цілому, розвиток гастротуризму та багато іншого.

Практику проведення подібних заходів організатори планують продовжити, аби слідкувати за позитивними змінами та розробляти нові концепції розвитку.