Книга «Більше ніж сервіс»
SOLD OUT
UA RU EN

Radisson City Centre Odesa

Міський готель рівня upscale.

Готель високого класу в самому серці міста Одеси, пропонує розкішне проживання для своїх гостей. Розташований на жвавій Дерибасівській вулиці, де гості можуть побачити багато визначних пам'яток центру міста.

Адреса Україна, м. Одеса, вул. Дерибасівська, 23, Красний провулок, 1
Етапи співробітництва операційне і стратегічне керування
Інфраструктура ресторан, два конференц-зали місткістю до 30 і до 90 учасників
Середньорічна завантаженість, % (ООС) 39
Середній тариф, $ (ADR) 88
Запланована рентабельність інвестицій у проєкт, % 11
 

В номерному фонді налічується 90 номерів, оформлених в Скандинавському стилі. Кожен номер обладнаний усім необхідним для комфортного відпочинку та ділової поїздки. Кондиціонування, безкоштовний Wi-Fi, все необхідне для приготування чаю та кави. Послуги готелю та ресторану завжди готові до створення незабутніх вражень гостей міста.

Для ділових зустрічей в готелі представлені дві конференц-зали – зала «Мілано» з місткістю до 35 осіб та зала «Одеса» з місткістю до 90 осіб. Обидва зали оформлені в традиційному театральному стилі та можуть запропонувати усе необхідне для проведення незабутнього заходу.

 

У внутрішньому дворику готелю розташована затишна тераса та ресторан з європейською кухнею. Тут можна проводити фотосесії, кава-брейки, та попрацювати за потреби.

Особливість готелю – місце розташування – центральна вулиця Одеси. В пішій доступності до найголовніших пам’яток Перлини у Моря – золотий стілець, театр Опери та Балету, Соборна площа та багато іншого.

 

Ribas Hotels Group взяла в керування та відкрила готель Radisson Hotel City Centre Odesa

Radisson – це готельний бренд преміумкласу. Він робить акцент на скандинавській гостинності, яка доз...

Читати повністю