UA RU EN

Проектування готеля

Це комплекс робіт, спрямований на розробку бізнес- та архітектурної складових готелю. Від того, наскільки якісно буде складено проект, напряму залежить прибутковість готелю.

Иконка волны

На етапі проектування готелю розробляється генеральний план ділянки будівництва, створюється об’ємно-планувальне рішення та дизайн. Довірте проектування готелю фахівцям Ribas Hotels Group — ми створюємо не просто готельний бізнес, а ефективно працюючий бізнес.

Иконка волны

Етапи проектування готелю

 • Концепція та бізнес-планування
 • Відбір проектної команди
 • Технічне завдання
 • Архітектурне прототипування

Результати співпраці:

Для инвесторов

Концепція та бізнес-планування

1

Концепція — стратегічний документ, в якому описана унікальна перевага готелю, його вектор розвитку. З його допомогою можна сформулювати стратегічні та тактичні завдання, які необхідно буде виконати на наступних етапах.
Бізнес-план є короткою версією концепції та фінансової моделі проекту. Його можна надати інвестору для презентації майбутнього проекту.

Відбір проектної команди

2

Для реалізації ідей, зафіксованих в концепції, до проекту долучається команда спеціалістів, що знаються на специфіці бізнесу — технологи, дизайнери, архітектори.
Проектна команда контролює реалізацію проекту та несе за нього повну відповідальність.

Для инвесторов
Для инвесторов

Технічне завдання

3

Це другий за важливістю документ в проектуванні готелю. За допомогою технічного завдання матеріалізуються ідеї, описані в концепції — конкретизуються будівельні матеріали, визначається планування та інші важливі деталі.
ТЗ допомагає контролювати хід будівництва готелю та зробити його саме таким, як запланував інвестор.

Архітектурне проектування

4

На цьому етапі розробляється зовнішній вигляд будівлі, формується оточення, продумується функціональне призначення усіх приміщень. Цей етап передбачає створення проекту планування та генерального плану території, розробка архітектури та екстер’єру, планувальних рішень, готується проектна та робоча документація для будівництва.

Для инвесторов

В результаті співпраці з Ribas Hotels Group ви отримаєте:

 • Прибутковий бізнес з гарантованою окупністю
 • Максимально точний та ефективний проект
 • Комплексний підхід до рішення завдань
 • Якісну реалізацію проекту
 • Консалтинг по керуванню готелем

Чому обирають Ribas Hotels Group

Иконка

Високі стандарти

Створюємо сучасні проекти, що не втрачають популярності під час всього періоду окупності готелю.

Иконка

Швидка окупність

Об’єкти, побудовані за проектами Ribas Hotels Group, окупаються в 2 рази швидше.

Иконка

Великий досвід

В портфелі компанії 26 об’єктів, 6 з яких ми самостійно спроектували та побудували.

Иконка

Команда експертів

Наш багатий досвід, талановита та динамічна команда допоможе створити не просто готель, а успішний високоприбутковий бізнес.

Проекти Ribas Hotels Group

 • Всі готелі
 • Мережа готелів
 • Франшиза
 • Стадія проєктування
 • Стадія будівництва
 • Інвестпроєкти

Helios by Ribas

Lucky Residence by Ribas

Ribas Karpaty

Richard by Ribas

Bautzen by Ribas

Montana Beach Club by Ribas

WOL.121

WOL Lviv

Міський готель Isadge by Ribas

Мережа глемпінгів Mandra

Hotel Bortoli by Ribas

Ribas Rooms Odesa

Play Hotel by Ribas

Ribas Lviv

Ribas Ternopil

Ribas Frankivsk

Ribas Rooms Lutsk

Питання та Відповіді

Чому я маю звернутись до вас за проектуванням готелю?
Иконка

Будь-який готельний проект вимагає уважного підходу до розробки технічного завдання та деталей. Ми розроблюємо технічне завдання на проектування. Воно включає в себе визначення кількості необхідних номерів, їхніх категорій та площі, технічних приміщень, приміщень для персоналу, загальної площі та розташування інфраструктурних об’єктів: лоббі, зал для сніданків, кафе та ін.

Від якості розробки технічного завдання залежить ефективне використання всієї площі готелю та його успішна робота в подальшому.

Який у вас досвід в проектуванні готелів?
Иконка

В нашому портфоліо 26 проектів готельно-ресторанних комплексів в Україні. 6 з них вже реалізовані, 5 на етапі будівництва, один з яких знаходиться в Польщі.

Чи є у вас штатні архітектори?
Иконка

У нас чотири партнери-підрядники по архітектурі, дизайну та робочому проектуванню. Свої штатні керівники проектів. Також ми готові залучити закордонних та українських підрядників для реалізації проектів будь-якої складності та бюджету. У всіх випадках постановником завдань та контролером є керуюча компанія.

Яка вартість проектування готелю?
Иконка

Існує кілька видів проектів. Бізнес-проектування включає в себе концепцію готелю, фінансову модель, бізнес-план та вибір ділянки забудови або об’єкта реконструкції. Вартість цього етапу — від 0,2% до 0,5% від загальної суми проекту, але не менше 5000 у.о. Це відповідальний етап, на якому пропрацьовуються всі деталі та забезпечується повернення інвестицій.

При архітектурному плануванні розробляється зовнішній вигляд будови, функціональне призначення усіх приміщень, формується оточення, створюються креслення. Сюди входять об’єкт планування, генплан території, дизайн-проект, архітектура, екстер’єр, планувальні рішення, робоча та планувальна документація для будівництва.

Вартість цього етапу складає від 1% до 5% від загальної суми витрат на готель.

Залишити заявку

Зв'яжіться з нами!