Важливим етапом під час розроблення концепції є правильний вибір дизайну інтер'єру готелю. Якщо Ви зараз роздумуєте над тим, який стиль обрати для майбутнього місця розміщення, пропонуємо розглянути 4 варіанти стилів в інтер'єрі готелю, які користуються популярністю серед гостей з усього світу. 

Кантрі

Цей стиль асоціюють із природою, простотою, оскільки його деталі чимось нагадують сільський побут. Філософією цього напряму в інтер'єрі є прагнення до коріння та спостереження краси у звичних речах.

Що стосується елементів декору, то стиль кантрі в стінах готелів відображається світлими відтінками інтер'єру (теракотовий, коричневий, бежевий, блакитний, білий, світло-зелений, сірий, жовтий), свіжими квітами і, найчастіше, каміном. Зазвичай у таких готелях підлогове покриття виконують із паркету, ламінату або плитки. Також можливий варіант килима з довгим ворсом.

Переваги Кантрі стилю:

Створює затишне й тепле оточення, особливо для невеликих просторів із низькою стелею.

Мінуси Кантрі стилю:

Погане поєднання із сучасною побутовою технікою.

Стиль кантрі був використаний у готелях: Sophia Country Club (Вальбонн, Франція), Casolare Le Terre Rosse (Сан-Джіміньяно, Італія), Errigal Country House Hotel (Кутхілл, Ірландія) тощо.

4stiles Contry

Скандинавський

Також простим і одночасно функціональним стилем є скандинавський. Він відомий усьому світу своїм затишком і комфортом.

Основним кольором у цьому стилі є білий, доповнюють його тільки світлі відтінки, а також графічні лінії. При оздобленні готелів він передбачає використання натуральних матеріалів (деревини, шкіри, кераміки, бавовни, льону тощо). А його основною родзинкою є наявність в інтер'єрі великого столу з цільної деревини.

Дизайнери інтер'єрів особливо люблять його, тому він часто застосовується в об'єктах різних категорій у всьому світі.

Переваги вибору Скандинавського стилю:

Мінуси Скандинавського стилю для готелю:

Готелі в скандинавському стилі: Bergen Børs Hotel (Берген, Норвегія), Arctic TreeHouse Hotel (Рованіємі, Фінляндія), Tramuntana Hotel (Кадакес, Іспанія) тощо.

4stiles Scand

Артдеко

Стилю артдеко характерне об'єднання в собі минулого та майбутнього. Усе виходить із його історії. Він з'явився після Першої світової війни, коли людям хотілося повернутися до звичайного життя й водночас розробляти нові технології для поліпшення її перебігу.

Стиль артдеко в обробці готелів включає такі матеріали, як деревину, нержавіючу сталь, гладку плитку з каменю/кераміки, шкіру. Також йому характерний глянець, полірування столів, яке зараз виконується в сучасному стилі. В інтер'єрі використовуються зигзаги (при укладанні керамічної плитки) і трапеції (на спинках крісел).

Переваги вибору стилю Артдеко:

Мінуси стилю Артдеко:

Стиль артдеко використовували в готелі Wall Street Hotel (Одеса, Україна), Fairmont Peace Hotel (Шанхай, Китай), Art Deco Imperial Hotel (Прага, Чехія), Waldorf Astoria New York (Нью-Йорк, США) тощо.

4stiles wallstreet

Еклектика або змішаний стиль в інтер'єрі готелю

Цей стиль містить у собі елементи, які можуть бути притаманні різним стилям. Водночас всі вони гармонійно виглядають один з одним. За умови вибору змішаного стилю Ви отримаєте неповторний дизайн, оскільки у Вас буде поле для експериментів.

Але треба зазначити, що еклектика в інтер'єрі не терпить надмірної кількості предметів декору та меблів різної стилістики, оскільки все це обтяжує простір і робить його незручним.

Переваги змішаного стилю:

Мінуси:

Саме цей стиль переважно використовується в готелях компанії Ribas Hotels Group.

4stiles badroom

Внутрішній дизайн готелю безумовно впливає на його подальшу заповнюваність. Однак щоби правильно визначитися зі стилем треба враховувати місце розташування готелю, його цільову аудиторію, а також виділений бюджет. Зважити ці чинники найкраще зможуть професійні керівні компанії, які ведуть об'єкт із його початку до введення в експлуатацію. Довірити всі процеси одній фірмі найчастіше є більш вигідним і правильним рішенням, оскільки вона контролює їх і несе відповідальність за підтримання якості та термінів виконання кожного етапу девелопменту.

Підписуйтесь на наш блог, щоби бути в курсі тенденцій готельного ринку та дізнаватися сучасні дизайнерські рішення при проєктуванні готелів в України.

 
 
 
 

Створення дизайн-проєкту готелю з Ribas Hotels Group. Детальніше за посилання.