+38 (097) 842 08 34
ПН-ПТ з 9:00 до 17:00
Напрямки
Мережа готелів
Занурюйся у магію подорожей разом з Ribas Hotels
Інвестиції за кордоном
Готельний бізнес у Азії та Європі
RIBAS INVEST
Iнвестування від 45 000$ в прибуткову готельну нерухомість
SNAP INVEST
Інвестиції від 10 250₴ у смартфоні
Про нас Об’єкти Аналітика Блог Добрі справи Контакти
Новини

ARHA Group ввела в експлуатацію комплекс AMA Family Resort у Поляниці

20 квітня 2026
4 хвилини

Девелоперська компанія ARHA Group повідомила про введення в експлуатацію курортного комплексу AMA Family Resort в Івано-Франківській області, повідомляє Інтерфакс-Україна. Проєкт є флагманським для компанії та реалізований у селі Поляниця — одному з ключових туристичних напрямків регіону.

Комплекс загальною площею близько 10 тис. кв. м отримав сертифікат Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ), що підтверджує відповідність об’єкта державним будівельним стандартам.

Перехід до операційного управління

Операційне управління та запуск комплексу здійснюватиме міжнародний готельний оператор Ribas Hotels Group. Наразі триває підготовка до оформлення прав власності для інвесторів, після чого компанія розпочне роботи з підготовки об’єкта до відкриття.

У компанії зазначають, що запуск готелю розглядається як поетапний процес, який включає не лише відкриття, а й комплексну підготовку до операційної діяльності. Йдеться про формування команди, налаштування систем продажів і бронювання, запуск маркетингових каналів, впровадження операційних стандартів, а також перевірку технічної готовності об’єкта та сервісних процесів. Такий підхід дозволяє підготувати комплекс до повноцінного прийому гостей і зменшити ризики неефективного старту в перші місяці роботи.

Ribas Hotels Group вже управляє п’ятьма готельними об’єктами в Карпатському регіоні, а AMA Family Resort стане шостим у цьому портфелі.

Концепція та інфраструктура

AMA Family Resort позиціонується як курортний комплекс сімейного формату з акцентом на всесезонне використання. Інфраструктура включає:

  • ресторан і лаунж-зони
  • SPA та зону джакузі
  • тераси й видові майданчики
  • дитячу зону з кінотеатром
  • велоінфраструктуру
  • паркінг
  • сезонний ski bus

Житловий фонд представлений двоповерховими котеджами та апартаментами різних форматів:

  • 3-кімнатні котеджі площею понад 100 кв. м
  • 1-кімнатні апартаменти (25–44 кв. м)
  • 2-кімнатні апартаменти (близько 83 кв. м)

Контекст ринку

Реалізація проєкту відбувається на фоні зростання внутрішнього туризму в Україні та розвитку гірських курортів, зокрема в Карпатському регіоні. Формат апартаментних комплексів із професійним управлінням поступово стає одним із ключових сегментів ринку туристичної нерухомості.

Поділитись
Зв’яжіться з нами
Помилка заповнення
Україна

Одеса, пр. Лесі Українки, 25
Київ, Буслівська 12
Львів, вул. Ференца Ліста 4

+38 (097) 842-08-34