Як зараз працює Ribas Hotels Group і що робить, щоб зберегти команду.

Ціни на номери в Ribas Hotels знизили

Ribas Hotels Group – це мережа готелів в Одесі, Одеській області та західних регіонах України. Усього в мережі 26 готелів, апарт- і мініготелів, заміських клубів. Загальний фонд Ribas Hotels Group – 1 тис. номерів. Мережа також співпрацює з іншими українськими та європейськими готелями: розвиває їх і допомагає ефективно керувати ними.

Під час війни Ribas Hotels працюють в Одесі, Луцьку та Буковелі. Ціни на номери в цих готелях знизили: щоб протриматися на плаву, номери здають за собівартістю.

«Працювати в нуль для нас уже добре. Ще встигнемо заробити після перемоги, а зараз важливо і треба працювати, щоб допомагати іншим людям і державі», – каже засновник і генеральний директор мережі Артур Лупашко.

Про допомогу армії

У перші дні війни співробітники Ribas Hotels створили волонтерський штаб. Вони зверталися до підприємців із проханням допомогти армії: так за три тижні вдалося зібрати майже 1 млн грн. На ці гроші купили амуніцію та продукти для підрозділів територіальної оборони Одеси, Миколаєва та Херсона.

Про команду

Львівський офіс працює, як і раніше, а ось в Одесі співробітники перейшли на віддалений формат. Частина з них евакуювалася за кордон, а хтось поїхав до західних регіонів України.

За словами Артура Лупашка, наразі головне завдання компанії – зберегти команду. Частина співробітників працює лише кілька днів на тиждень, їхнє навантаження зменшилось. Інші працюють повний день.

«Ми розробили кілька варіантів підрахунку заробітної плати. Кожен вибрав свій», – розповів Артур.

Про нові проєкти та вакансії

Щоб підтримувати команду далі і продовжувати платити людям зарплату, Ribas Hotels Group відкрили новий напрям – тепер вони керуватимуть готелями за кордоном. У компанії братимуть в оренду вже робочі європейські готелі та ті, яким потрібний перезапуск. Для цього Ribas Hotels Group наймає нових співробітників: українців, які вимушено переїхали до різних європейських міст.

У компанії вже шукають фахівців у сфері управління готелями та ресторанами, фінансистів, маркетологів, PR-менеджерів, менеджерів з продажу та набору персоналу. Ось за цим посиланням можна надіслати заявку та резюме.

Стаття опублікована на сайті MC.today.