Створення технічного завдання з дизайну інтер'єру готелю є комплексною роботу замовника й дизайнера. У ТЗ прописуються всі нюанси майбутнього інтер'єру, відштовхуючись від яких дизайнер має можливість створити той продукт, який потрібен клієнту.

Важливо, що під час складання ТЗ власник готелю має описати бажаний інтер'єр якомога докладніше, аби дизайнер чітко зрозумів своє завдання. Письмовий матеріал також мають супроводжувати фотографії приміщення в тому вигляді, якому воно є до початку робіт.

Загалом дизайнер створює базу технічного завдання, ґрунтуючись на:

Далі дизайнер створює обмір простору, зустрічається з клієнтом, щоб погодити всі пункти й уточнити всі нюанси, підписує ТЗ і приймає його в роботу.

Приклад технічного завдання

Що стосується формату даних, що надаються, то він може бути будь-яким – фотографії приміщення з підписами, текстовий варіант, таблиця. Проте в ТЗ із дизайн-проєкту обов'язково має бути така інформація:

Юридична сторона

Варто зазначити, що технічне завдання є юридичним документом, який прикладається до основного Договору створення дизайн-проєкту. Якщо замовник пред'явить претензії до роботи дизайнера інтер'єру, то за умови виконання зазначених нижче пунктів можна посилатися на ТЗ. А саме, якщо:

Технічне завдання має юридичну силу тільки в разі, якщо всі ці пункти виконані. Так, дизайнер має можливість захищати свої права в суді, ґрунтуючись на ТЗ.

Робота над технічним завданням із дизайну інтер'єру готелю є відповідальним етапом. Його розроблення досить складне, оскільки передбачає обговорення всіх деталей і уточнення тонкощів до початку роботи. Однак із професіоналами складно не буває, оскільки вони знають, як знайти підхід до клієнта і створити якісний продукт! Компанія Ribas Hotels Group надає повний цикл робіт: від розробки дизайн-проєкту до авторського нагляду під час його реалізації.

Створення дизайн-проєкту готелю з Ribas Hotels Group. Детальніше за посилання.

Підписуйтесь на наш блог, щоб бути в курсі новин ринку гостинності України!