Відкрити готель – це не тільки спосіб розширити свій інвестиційний портфель престижним бізнесом, а й реальна можливість вплинути на регіон, в якому цей об'єкт розташований. Однак кожен підприємець, перш ніж почати будівництво приватного готелю, стикається з вибором з двох варіантів: побудувати готель з нуля або зробити реконструкцію існуючої будівлі. То як правильно побудувати готель? У цій статті на фактах і практичних прикладах розберемося в даній темі.

БУДІВНИЦТВО З НУЛЯ

Плюси будівництва готелю з нуля:

Мінуси будівництва з нуля:

Більш детальна інформація на сторінці: https://ribashotelsgroup.ua/hotel-engineering/

РЕКОНСТРУКЦІЯ

Плюси реконструкції:

Мінуси реконструкції:

Практичний приклад з досвіду компанії Ribas Hotels Group

Як розповів Артур Лупашко, генеральний директор Ribas Hotels Group, реконструкція вже побудованого об'єкта може нести незаплановані витрати, оскільки в процесі ремонту можуть виникнути непередбачені обставини. «Так, один з наших міських міні-готелів ми реконструювали на основі вже існуючої будівлі, яка раніше використовувалася під склади та хімчистку. Нам довелося рубати поверхневий шар стін, оскільки вони були дуже товстими та забирали площу. Також ми розширювали сходовий вузол, додавали санвузли тощо», – поділився він.

Будівництво нового готелю та реконструкція існуючої будівлі під готель, безсумнівно, мають свої плюси та мінуси. Незалежно від того, який варіант Ви оберете, важливо пам'ятати про головне економічне правило, яке диктує ринок – обсяг зусиль, вкладених у вивчення та розкриття можливості розширення Вашого готельного портфеля, визначає те, наскільки Ви успішні.

Запуск готелю – відповідальний процес, який вимагає знань ведення готельного бізнесу. Для успішної організації будівництва, розробки архітектурної концепції та бізнес-плану проєкту слід звертатися до професіоналів.

Підписуйтесь на наш блог, щоб бути в курсі новин ринку гостинності України.