Книга «Більше ніж сервіс»
ЗАМОВИТИ
UA RU EN

Just Residence

інвестиційний проєкт

Комплекс апартаментів, створений для тих, хто шукає комфортний і затишний куточок на Балі. Знаходиться в 5-ти хвилинах на байку від популярного пляжу Melasti Beach. Включає 14 окремо стоячих 4-поверхових корпуси з апартаментами, та фасадну будівлю, яка на двох верхніх поверхах також включає апартаменти для проживання.

Адреса Унгасан, Балі
Дата відкриття ІІІ квартал 2025 року
Етапи співробітництва супровід на всіх етапах проєктування та реалізації, запуск комплексу, операційне та стратегічне керування
Загальна площа 5000 м2
Інфраструктура кафе, ресторани, коворкінг, конференц-зал, руфтоп у кожному корпусі, тропічний басейн у центрі комплексу, тренажерна зала, парковка для авто та байків, бутіки, магазин європейської їжі
Середньорічна завантаженість, % (ООС) 70
Середній тариф, $ (ADR) 65
Прогнозована капіталізація, % від 30
Чистий річний прибуток до 21% річних
Графік виплати відсотків щоквартально
Девелопер PT VERTIKAL INDONESIA

Обраний архітектурний стиль - лофт. Даний стиль є звичним для людей з країн СНД, Європи та Америки, тож кожен зможе закохатися в дизайн з першого погляду та відчути себе як удома. 

Корпуси розміщені по периметру ділянки та дивляться у внутрішній дворик. КОжний модуль не має сміжних стін з сусіднім та має 4 поверхи. Площа поверху складає 60-80 м2 . На кожному поверсі можливе розміщення 1-2 квартир, в залежності від побажань клієнта та розміру модуля.

Категорії апартаментів:

  • Студія 26 та 35 м2
  • Об’єднана студія 52 та 71 м2
  • Студія 2-рівнена 35+21 м2