Книга «Більше ніж сервіс»
Придбай свій примірник
UA RU EN

Logos Home Apartment

інвестиційний проєкт

Logos Home Apartment - ексклюзивний апарт-готель, де можна зануритися в атмосферу розкішного відпочинку серед неперевершених краєвидів Карпат.

Розташування в Яремчі - серці Гуцульщини - є окремою перевагою, через близькість до туристичних об’єктів, транспортної інфраструктури, доступного сервісу.

Адреса м. Яремче, вул. Свободи, 251
Дата відкриття 4 квартал 2026 року
Етапи співробітництва супровід на всіх етапах проєктування та реалізації, запуск готелю, операційне та стратегічне керування
Загальна площа 12491,21 кв. м.
Інфраструктура басейн, дитячий майданчик, ресторан, зона відпочинку, озеленена рекреаційна зона, тераса для занять спортом. SPA та дозвілля: SPA, спортзал, масажний кабінет, басейн для дітей, ресторан і бар, зона коворкінгу, лекційний зал. Тераса: видовий басейн, чани, ресторан, лаунж-зона, кафе в геокуполі
Середньорічна завантаженість, % (ООС 62
Середній тариф, $ (ADR) 77
Прогнозована капіталізація, % від 30
Чистий річний прибуток до 13,6% річних
Графік виплати відсотків щоквартально 
Девелопер Kovcheg Developer 

Апарт-готель вміщатиме 164 апартаменти на 9 поверхах. На нижніх поверхах будуть розміщені SPA-зона, спортзал, коворкінг, ресторан та комерційні приміщення.

Комплексне SPA з басейнами, сауною, кабінетом для масажу та спортзалом дарує можливість зануритися у світ релаксу та догляду за собою. Різноманітні процедури та терапії, які допоможуть відновити енергію та знайти гармонію тіла і душі. 

Окремий басейн на даху, де можна насолоджуватися купанням під відкритим небом.

В кожному номері є невелика кухня та відпочинкова зона, санвузол та ванна. 
 

Дизайн інтер'єрів в Logos Home Apartment - це функціональність, ергономіка та мінімалізм у поєднанні з якісними сучасними матеріалами. Все продумано до найменших деталей, щоб забезпечити комфорт та зручність для гостей. Візуальна легкість додає гармонії та елегантності в кожному номері.

Варіанти апартаментів: 

  • SMART, площею від 31,52 до 34,27 м2
  • 1-кімнатні, площею від 41,06 до 44,88 м2
  • 2-кімнатні, площею від 57,77 до 57,87 м2