Український національний готельний оператор Ribas Hotels Group та інвестиційно-девелоперська компанія «Ковчег» 1 вересня 2023 року успішно підписали Меморандум про здійснення партнерської господарської діяльності з системи та стандартизації ведення готельного бізнесу та управління апарт-готелем Logos Home Apartment після здачі його в експлуатацію.

Апарт-готель вміщатиме 164 апартаменти на 9 поверхах. У готелі також будуть розміщені SPA-зона, спортзал, коворкінг, ресторан і комерційні приміщення.

Апартаменти в Logos Home Apartment типу SMART матимуть площу від 31,52 до 34,27 м2, 1-кімнатні – від 34,27 до 44,89 м2. Площа 2-кімнатних номерів становитиме 87,77 м2.

Головною особливістю Logos Home Apartment є комплексна SPA-зона з трьома басейнами, саунами, кабінетом для масажу. Окрім того, серед інфраструктури є окремий басейн на даху, чани, лаунж-зона, та кафе в куполі з неймовірними видами, адже візитівка Яремче скеля «Слон» розташована прямо за вікнами апарт-готелю.

Окремою перевагою є високий рівень дохідності проєкту, який становить 13,2% річних.

Введення в експлуатацію апарт-готелю заплановане на 4 квартал 2026 року.

Інвестиційно-девелоперська компанія «Ковчег» бере на себе такі зобов'язання у проєкті:

Ribas Hotels Group бере на себе такі зобов'язання у проєкті:

«Ми розуміємо, що інвестиції в готельний бізнес мають бути прибутковими, тому разом з нашим партнером – компанією Ribas Hotels Group – зосереджуємося на забезпеченні високого рівня наповненості готелю і максимізації прибутків наших інвесторів. Репутація Ribas Hotels Group говорить за себе. Завдяки їхньому бездоганному досвіду та лідерству на готельному ринку вибір партнера був очевидним», – зауважив Любомир Семанюк, директор інвестиційно-девелоперської компанії «Ковчег».

Інвестуйте та відпочивайте з Ribas Hotels Group!

Контакти
Відділ продажу
Яремче, вул. Свободи, 251
kovchegsaleyaremche@gmail.com
+380 68 756 5026