17 травня 2022 року український національний готельний оператор Ribas Hotels Group і девелоперська компанія «КВОРУМ» у партнерстві з AVR Development підписали Меморандум про здійснення партнерської господарської діяльності за системою та стандартизацією ведення готельного бізнесу й управління об’єктом будівництва WOL.33 by Ribas за адресою: м. Львів, вулиця Щирецька, 33.

Девелоперська компанія «КВОРУМ» спільно з AVR Development у цьому проєкті мають:

Ribas Hotels Group бере на себе такі зобов’язання в апартаментах WOL.33 by Ribas:

Апарт-готель WOL.33 by Ribas, загальною площею 4635 м2, включатиме апартаменти, комерційні приміщення, а також ресторан. Роботу над проєктом розпочали у 2021 році. Його введення в експлуатацію заплановано на ІІІ квартал 2023 року.

«WOL.33 by Ribas – проєкт дохідного житла. Це вигідна інвестиція, що дає змогу вкладнику заробляти, здаючи апартаменти в оренду готельному оператору Ribas Hotels Group», – зазначив Артур Лупашко, засновник мережі готелів Ribas Hotels.

Апарт-готелі бренда WOL Home + Hotel дають змогу гостям проживати в апартаментах з готельним сервісом, не переплачуючи за зайві послуги. Так, усі номери мають необхідну кількість меблів і побутової техніки для комфортного проживання.

Цільовою аудиторією WOL є молоді, динамічні представники креативних індустрій, а також ті, хто працюють віддалено.

Апарт-готель буде розташований біля міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького і має якісно доповнити інфраструктуру району. Семиповерхова будівля орієнтована на злітну смугу, відтак з більшості апартаментів відкриватимуться захоплюючі краєвиди на аерошляхи.

Фасади апарт-готелю підтримають вже сформоване в цьому районі екоспрямування архітектурних рішень. Основним акцентом будуть дерева на балконах апартаментів.

Частина ділянки апарт-готелю є громадським простором із лавками та озелененням і поєднуватиме будівлю пішохідними зв’язками із вулицею Щирецькою. Для мешканців апартаментів передбачена приватна зона з дитячим майданчиком та літньою терасою.

Лобі апарт-готелю займає частину першого поверху будівлі. Інша частина, що орієнтована на вулицю Щирецьку, має комерційне призначення (торгівля, офіси).

На -1 поверсі об’єкта для відвідувачів пропонуватиметься сучасна зона прийому їжі: для сніданків передбачене кафе на 50 посадкових місць площею 170 м2 зі шведською лінією, в обідню пору цей простір може трансформуватися у коворкінг чи зали для проведення бізнес-зустрічей, конференцій; у вечірній час – на паб.

Інтер’єри апарт-готелю є логічним продовженням концепції архітектури та загального настрою простору. Екоспрямування, мінімалізм і прояви української самобутності в деталях.

Лобі апарт-готелю буде виконане в стриманих природних матеріалах. Використання фактури каменю, що плавно перетікає з фасаду в інтер’єр; латуні, як основного акцентного матеріалу; декоративної штукатурки на стінах, яка імітує мазанку та кольорові акценти. Вдало доповнять простір меблі українських дизайнерів, а також злакові рослини, що підтримують тематику народної ідентичності.

Окремо варто звернути увагу на підхід до адаптації простору під потреби маломобільних груп. Окрім вже більш звичних, тактильних індикаторів, передбачено пониження рівнів зони рецепції для комфортного спілкування та самореєстрації; також присутнє дублювання інфографіки шрифтом Брайля.

«Аналізуючи архітектуру, ми вирішили зробити дизайн житла в сучасному стилі з легким натяком на 60-ті роки. Світлі відтінки, акцентні кольори та, що дуже важливо, натуральні матеріали. Тут ми говоримо про комфорт, легкість та затишок», – розповіла Євгенія Петрич, провідний архітектор AVR Development, що працює над архітектурною концепцією проєкту.

Ще однією дуже важливою функцією апартаментів є варіативність кольорових акцентів в інтер’єрі. Так, майбутні мембери можуть обирати, який саме колір кухні та санвузла вони хотіли б бачити в своїх апартаментах.

У комплексному управлінні й ексклюзивному бронюванні готельного оператора Ribas Hotels Group перебувають 26 об’єктів. Шість із них компанія спроєктувала та побудувала. Номерний фонд – понад 1000 номерів.

Будівельна компанія «КВОРУМ» працює на ринку Львова понад 11 років. Компанія реалізувала три проєкти нерухомості. Наразі будує ще чотири об’єкти.

AVR Development – архітектурно-інжинірингова компанія. За 6 років реалізувала понад 50 об’єктів.

Підписуйтесь на наш блог, аби бути в курсі тенденцій ринку гостинності!